Kodulehe tegemine

Kodulehed erinevad üksteisest nii disaini kui ka ülesehituse poolest, kuid seda, milline neist on hea ja milline halb, ei suuda öelda keegi teine peale kodulehe omaniku ise.
Selge on aga see, et koduleht peab täitma oma eesmärki. Olgu see siis ettevõtte teenuseid tutvustav leht, blogi või internetipood.
Kust muidu saavad sinu kliendid informatsiooni sinu teenuste või kaupade kohta?

Krediidiinfost leiab ainult ettevõtte e-maili ja telefoninumbri, kuid sellest informatsioonist jääb ostuotsuse tegemiseks väheseks.
Elades infoajastul on väga imelik omada ettevõtet, kuid mitte omada ettevõtte kodulehte. Tänapäeval uurib potentsiaalne klient eelnevalt sinu tausta interneti teel ja võtab sinuga ühendust alles siis, kui talle meeldib, mida ta sinu kodulehel näeb.

Kodulehe valmistamine pole raketiteadus, kuid selle valmistamise hind võib vahel tunduda kosmiline.

wordpress kodulehe tegemine

kavand2

Miks mõned kodulehe tegijad võtavad sama töö eest kordades rohkem kui teised?

Põhjused võivad olla erinevad.
1. Koduleht tehakse unikaalse lahendusena (luuakse täiesti uus lehe ülesehitus ja disain). Ka siin saab kodulehte teha erinevalt. Soodsaim lahendus on muidugi koduleht teha ilma haldustarkavara integratsioonita. Meie kasutame enamasti WordPressi platvormi.
2. Koduleht ehitatakse üles kavandi alusel (olemas tuhandeid juba valmis disainiga lehti, mida saab vastavalt vajadustele ümber ehitada) – soodsaim lahendus.
Lisaks mängib suurt rolli kodulehe suurus, funktsionaalsus, kalkulaatorid, animatsioonid jms.

Meie teeme kodulehti vastavalt kliendi vajadustele ja eelarvele. Olgu see siis tavaline lihtsa ülesehituse ja disainiga leht või suur personaliseeritud e-pood, kus müüte enda tooteid üle kogu maailma.

  • Anname oma töödele peale valmimist ka garantii.
  • Kui teed kodulehe meie juures, on SEO poole hinnaga. Uuri, mis on SEO.
  • Esimene AdWordsi reklaami konsultatsioon tasuta! Uuri, mis on AdWords.

Võta meiega ühendust ja leiame koos lahenduse, mis sobib sulle kõige paremini!