fbpx
+372 5333 47 17
Julgelt võtke ühendust | E-R. 09.00 - 18.00 info@geeks.ee

Natukene meist

Web Geeks meeskond: arendajad, reklaamijad, turundajad. Meil on ligi 5 aastat kogemust, kuid erinevates ettevõtetes. Kirg on arendada kvaliteetseid veebilahendusi ja osutada parimat teenust internetiturunuse valdkonnas.

 
 

MEESKOND - Tänu oma ala kirglikutele fanaatikutele saavutame aina parimaid tulemusi. Ja nii see on!

INNUSTATUD - Oleme inspireeritud õppima, tegutsema, saavutama tulemusi. Oleme tegijad!

SIHITUD - Oleme sõltuvuses resultaadist. Konversioon on meie narkootikum, meie kaif!

MISSIOON

Tõsta äripartnerite käivet/kasumit läbi online kanalite ja tänu IT lahendustele.
Teie ustav partner müügi arenduses interneti võrkudes.

VISIOON

Olla peamiseks ja usaldusväärseks partneriks IT ja turunduse vallas.

MEIE PÕHIVÄÄRTUSED

 • Ausad
  Oleme ausad Teie suhtes, kui näeme, et asi ei tööta siis nii Teile ka ütleme.
 • Harivad
  Seletame mida meie teeme ja miks. Püüame hoida kursis enda kliente, mis toimub turunduse ja veebilahenduste vallas.
 • Innovatiivsed
  Pidevalt eksperimenteerime ja proovime erinevaid lahendusi, et saavutada aina paremaid tulemusi.
 • Kaasaegsed
  Harime ennast pidevalt ja jälgime, mis trendid on turul ja tehnoloogia arengus.
 • Orienteeruvad tulemusele
  Ainuke eesmärk on saavutada tulemus. Töötame selle nimel, et tulemus kasvaks.

MEIE MEESKOND

Meie väike, kuid tugev meeskond, kes panevad protsessid tööle.

Meeskonnas on veel ka inimesi, kellega töötame vastavalt projektist, kuid põhitegijad on teie ees.

https://geeks.ee/wp-content/uploads/2018/10/Roland-500x400.jpg
Roland Oskar
CEO, Projektijuht

Roland-ist

Roland on töötanud pool enda elust müügimaailmas, kus tegelenud erinevate hangete, müügistrateegiate loomise ja nende realiseerimisega hulgi ja jaeturul. Enne kui Roland oli otsustanud jätta palgatöö ja alustada juba tõsiseslt veebimaailmaga, oli tal au töödata rahvusvahelises miljardi käibega ettevõttes nimega Inter Cars, kus ta juhtis segmendi müüki ja 5 lao müügimeeskonda, sealt sai ta suure kogemuse ettevõtluses, müügis, turunduses ja juhtimises. Töö kõrvalt hobina ja lisa sissetulekuna on olnud ja jääb turundus ning veebiarendus. Ühel ilusal hetkel mõistis ta, et on tore töötada suures ettevõttes, kuid arendada enda asja on ikkagi midagi muud. Ja siin ta ongi 😉

Vabaaja hobideks on (kahjuks vaba aega peagu pole) surf, purjejahid, tehnoloogia, sport ja projekteerimine.

Kontakt

- Telefon: +372 53334717
- E-mail: roland@geeks.ee

https://geeks.ee/wp-content/uploads/2018/11/julia-2-500x400.jpg
Julia Fedosejeva
Turundaja

Julia-st

Julia tegeleb turundusstrateegiate loomisega.
Tema vastutada on sotsiaalmeedia, email- ja sisuturundus.
Oma töös peab ta kõige olulisemaks hea kommunikatsiooni loomist brändi ja kliendi vahel. Iga projektiga seab ta enda eesmärgiks tõsta brändi tuntust ja panna kliente brändi jumaldama.
Inspiratsiooniks on brändid ise.

Julia selja taga on osalemine kahes start-up projektis ning turunduse juhtimine finantsettevõttes.

Julia armastab head kohvi, teda võib vahel tabada kohvikus arvutiga töötamas, tass maitsva kohviga kõrval. Tema sõnul on heal kohvil tunda õrnu puuviljade ja šokolaadi noote meeldiva ja pika tsitruselise järelmaitsega.
Kõige nunnumaks olevuseks maailmas peab ta oma prantsuse bulldogi Mavrit.

https://geeks.ee/wp-content/uploads/2018/10/Jana-500x400.png
Jana Sillave
Kontohaldur

Jana-st

Peale 17 aastast,  üle maailmse suur kontserni töökogemust, soovis Jana uusi ja innovatiivseid väljakutseid. Midagi just sellist, kus areng toimuks päevade ja lausa tundidega.

Eesmärgiks oli töö, mis pakuks rõõmu, rahuldust ja pidevaid väljakutseid. Ja loomulikult super meeskonda, kelle eesmärgile pühendumus on sama suur.

Jana on kirglik hobikokk ja toidugurmaan. Ning peidab endas ka killukest kunstivaimu, disainides oma nimelise brändi ehteid.

https://geeks.ee/wp-content/uploads/2018/10/Pavel-500x400.jpg
Pavel Borunov
Programmeerija

Pavel-ist

Põhiliseks äripartneriks on meil Pavel, kellega teeme tõhusat koostööd erinevates projektides. Pavel oskab erinevaid programeerimise keeli, kuid meelepärane on ikkagi backend arendus (php, javascript). Kogemust 4 aastat erinevates projektides.

Lisaks sellele on ta tulevane Armin Van Buren 😉 teiste sõnadega tegeleb Pavel vabal ajal muusika loomise ja miximisega. Hobideks on sport ja lauamängud.

Tagasiside

To whom it may concern, Web Geeks is very important to us, as is our brand in HML! When we searched for a partner who could build an attractive and effective website, we looked no further than Oskar Grupp OÜ / Web Geeks. They fulfilled our order to the highest standard. They are true professionals. Moreover, their prices are very reasonable and completion is on time. We highly recommend them for any projects you may have.

Leo O’Neill / CEO; HML Project Management,

Koostööd Oskar Grupiga

Püüan paari lausega kirjeldada Aktiveri koostööd Oskar Grupiga: Aktiveri turundusalane koostöö Oskar Grupiga oli igati edasiviiv ja positiivne. Oskar Grupp tegi meile ettepaneku kodulehe modernsemaks ja kliendisõbralikumaks muutmiseks. Uuendasime koostöös Oskar Grupiga oma kodulehe ja pärast seda hakkas meie internetiturundus tunduvalt paremini toimima. Oleme saanud oma klientidelt tagasisidet, et neile on avaldanud muljet meie koduleht ja just seetõttu soovivad nad meie firmaga koostööd teha. Samuti sujus meie koostöö Oskar Grupiga Google AdWords-alaselt. Kui me tegime ettepanekuid turundusikampaaniate muutmiseks/lisamiseks, siis oli nendepoolne tegutsemine operatiivne ja kaasamõtlev. Ka Tegi Oskar Grupp omapoolseid ettepanekuid, kuidas me saaksime internetiturundust oma eelarve piires tõhustada. Soovitame Oskar Grupi teenust ka teistele firmadele.

Monika Mälksoo / Aktiver OÜ / Finants- ja raamatupidamisüksuse juht

Волшебно

Всю работу сделали так как обещали. Определенно они специалисты в своей сферы. Я оперативно получал ответы на возникающие вопросы. Результатом остался доволен. Мне все понравилось!

Дмитрий Зорин / CEO / Иллюзионист

Отзыв

Компания Oskar Grupp OÜ бесcпорно является профессионалом в своей области. Наша фирма доверяет рекламировать свой продукт в интернете только Oskar Grupp OÜ. Мы работаем уже не первый год и вместе разработали  и запусти ни один проект. Благодаря грамотному таргетированию и индивидуальному подходу к каждой проблеме, удалось повысить посещения домашней страницы, а вместе с ним и оборот. Особенно хочется отметить дружелюбие и отзывчивость персонала, которые на связи практически 24 часа в сутки 7 дней в неделю.

Timur Aleksejev / Ecopood OÜ / CEO

Сайт и настройка рекламы

Мы искали партнёра для новой домашней страницы и кто помог бы и рекламой Google. Команда быстро среагировала и создала нам классную домашнюю страницу и настроила рекламу и аналитику. Результате сделанной работе мы начали сразу же получать заявки от новых клиентов. К счастью мы не ошиблись при выборе партнёра. Оskar Grupp OÜ являются экспертами своего дела!

Sergei Mihhejenko / Sea adventure OÜ / CEO / Kapten