Digiturundus –
vii ettevõtte kasv järgmisele tasemele

Digiturunduse teenustel on tänapäeval oluline osa turunduse protsessidest. Need teenused võimaldavad ettevõtetel oma tooteid ja teenuseid reklaamida laiemale publikule ja suurendada enda nähtavust internetis.

Tänapäeval on palju erinevaid turundusteenus(eid), mis võivad aidata ettevõtetel saavutada oma ärieesmärke ja konkureerida teiste samas valdkonnas tegutsevate ettevõtetega.

Geeksi turundusteenused

Digiturunduse teenustel on tänapäeval oluline osa turunduse protsessidest. Need teenused võimaldavad ettevõtetel oma tooteid ja teenuseid reklaamida laiemale publikule ja suurendada enda nähtavust internetis

Google Ads

Google ads reklaam on tuntud kui Adwords ja enamasti teatakse seda tänu otsingu reklaamidele. 

Google Analytics

Seadistame teie Google Analytics 4 konto kiirelt, täpselt ja professionaalselt!

Sotsiaalmeedia

Kui soovid oma ettevõtet turundada ja kasutada efektiivselt kõiki tänapäevaseid võimalusi, siis üheks oluliseks osaks selles peaks olema kindlasti sotsiaalmeedia turundusel.

Graafiline disaain

Graafiline disain tähendab ideede, sõnumite ja sisu edastamist värvide, piltide ja kirjastiilidega.

Sisuloome

Kvaliteetne sisuloome on tänaseks üha olulisem, et inimesed tohutus infomüra tulvas suudaks leida harivat ning kvaliteetset sisu.

SEO

Oletame, et teil valmis koduleht, kus kirjeldate oma teenuseid ja kaupasid.
Kuid sarnaseid lehti on internetis sadu või isegi tuhandeid!

Turundusteenused oma olemuselt on erinevate tegevuste või tööriistade kogum, mida kasutatakse äritegevuse reklaamimiseks ja müügi suurendamiseks.

Ajaga on juurde tulnud väga palju erinevaid võimalusi, kuid kõik algab traditsioonilistest reklaamivormidest nagu ajalehed ja raadio, kuni uuemate digitaalsete kanalite ja tööriistadeni nagu sotsiaalmeedia, Google Ads reklaam, digiturundus, TikTok, jpm. 

Turundusteenused aitavad ettevõtetel jõuda oma sihtgruppideni ja suurendada nende teadlikkust brändist. Üks populaarsemaid turundusteenuseid on sisuturundus, mis hõlmab kasuliku ja huvitava sisu loomist, aidates seeläbi kaasata ja hoida kliente.

Samuti on oluline, et ettevõte kasutaks oma veebilehte täies potentsiaalis turunduse ja müügi suurendamiseks, kasutades selleks otsingumootoritele optimeerimist (SEO) ja võimalusel kindlasti ka reklaamimist platvormidel nagu Google Ads, Facebook, LinkedIn.

Konkurentsitihedas maailmas on oluline leida tegevus, mis aitab teil eristuda ja jõuda oma sihtgruppideni, suurendades nende teadlikkust ja usaldust brändi vastu.
Geeksi kogemusel aitab teadlik turundusstrateegia suurendada märkimisväärselt müüki ja kasumit, suurendades samal ajal ka ettevõtte mainet ja usaldusväärsust.

Lõpuks tuleb meeles pidada, et turundusteenuste valik sõltub teie eesmärkidest, sihtgruppidest ja eelarvest. Eduka turunduskampaania loomiseks tuleb teha hoolikas analüüs ja planeerimine, mis hõlmab sihtgruppide uurimist, turunduskanalite valikut ja kampaania eesmärkide seadmist. 

Saada päring ja arutame, kuidas saame teie turunduse tõsta uuele tasemele.

Me ei töötle Teie kontaktandmeid ühelgi muul eesmärgil peale päringule vastamise.

KES VÕTAB TEIEGA ÜHENDUST?

Tere kallis külastaja!
Peale kontaktvormi ärasaatmist võtab Teiega ühendust üks meie turundajatest, kes täpsustab teie reklaami soovid ja teeb vastava hinnapakkumise.

Roland Oskar   
Turundaja / Tehniline osakond

Kelli Süld 
Sotsiaalmedia osakonna juht

PS. Kui on midagi jäänud ebaselgeks, võtke meiega ühendust!

Reg kood: 14113989

info@geeks.ee
+372 5862 9988

Tallinn, Mustamäe tee 44/1,
korpus C, 4 korrus.

Maja ees saab tasuta parkida kuni 3 tundi, kasutades parkimiskella.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saadame värskeid uudiseid ning jagame sulle kasulikke turunduse- ja internetireklaami-teemalisi nõuandeid

Copyright 2017 – 2024 © GEEKS