Google Ads (adwords) reklaamTEENUS
Haldamine > Seadistus > audit

Google Ads on Google reklaam platvorm, mis näitab reklaame Google otsingus, Google omandis olevates platvormides (gmail, picasa, google maps), partner lehtedel või Youtube video portaalis.

Googl ads reklaam

Tõsta enda müüki Google reklaami abil!

Maailmas valitsevad keerulised ajad.
Spetsialistid ennustavad majanduskriisi ja ettevõtlus sellises mudelis, ei pruugi enam toimida. Meie hinnangul, on esmatähtis hetkel säilitada rahu ja vaadata uute suundade poole.

Selleks oleks sobilik tuua enda ettevõte nähtavale internetis. Olles ise Eesti ettevõte, soovime pakkuda Eesti turul olevatele ettevõtetele omapoolset abi.

Pakume meie uutele klientidele Google ADS seadistust ja konsultatsiooni tasuta!

Võta ühendust!

Google Ads reklaam sobib eelkõige:

  • INTERNETIPOELE – Aitab leida uusi kliente, suurendab müüki, toob tagasi potentsiaalsed kliendid
  • KODULEHELE – Tõstab ettevõtte tuntust (brändingut), aitab leida uusi kliente, tõstab kasumit. Sobib ideaalselt teenuste ja toodete müügiks või tutvustamiseks

TEIE REKLAAME NÄIDATAKSE:

  • Google otsingumootoris ja Google partner lehtedel
  • Mobiilirakendustes (Apple, Windows, Android)
  • Google Maps-is
  • YouTube videoportaalis
  • Google’i Display-võrgustikus, kus jõuab 90% Interneti-kasutajateni üle maailma miljonitel veebisaitidel, uudistelehtedel, blogides ja Google’i saitidel

Google Ads reklaam teenused

Juhul kui te ei tea, kas Google Ads reklaam teile sobib, siis võtke julgelt meiega ühendust ja räägime sellest lähemalt, ning koos leiame teile õige lahenduse.

Loe lähemalt teenusest

OLEME SERTIFITSEERITUD GOOGLE PARTNER

Google partneristaatus tähendab, et oleme üles näidanud oskusi ja oskusteadmisi Google Ads’i (AdWords) alal, oleme täitnud Google’i kulunõuded, saavutanud oma agentuuri ja klientide käibekasvu eesmärgid ning säilitanud ja kasvatanud oma kliendibaasi. Kontrolli seda Google lehelt ise. Link

Kui palju maksab Google reklaam?

Enim populaarsem tasustamise viis on tasu klikki eest. Maksate ainult siis kui külastaja klikkib teie reklaamile. 

Iga märksõna maksab erinevat hinda. Kõik oleneb paljudest faktoritest nagu, lehe kvaliteet, kuulutuse kvaliteet, maksimaalne klikki hind, konkurentidest, reklaami sihtimisest.

Me töötame kontodega mille meediakulud algavad alates 100€ kuus.

Meie teenuse tasu

Iga projekt on unikaalne ja töömahud võivad tugevasti erineda vastavalt projektist ja tellija vajadustest algavad meie hinnad al. 80€. Lõplik hind oleneb tehtavast töömahust.

Meie hinnad ei sõltu märksõnade kogusest vaid reaalsest töömahust, mida me teeme.

Lisaks tava haldusele võime teile pakkuda ka mentorlus teenust ja reklaami haldamise tugiteenust. 

Reklaami sihtimine

Reklaami saab sihtida märksõnade abil, soo, vanuse, asukoha, huvide ja teemade järgi.

Lisaks saab reklaami näidata konkreetsetel lehtedel, mobiilirakendustes, Youtube kanalites või luua taasturundus (remarketing) kampaaniaid.   

Kes hakkab tegelema teie reklaamiga?

Tere kallis külastaja!
Minu nimi on Roland ja ma olen Google Ads reklaami spetsialist ja turundaja. Ja just mina olen esimene inimene, kes vastab teie telefoni kõnele, kirjale või lepib teiega kokku kohtumise aja. Ainult peale seda määran teile kontohalduri või hoopis hakkan tegelema teie kontoga ise.