Kes hakkab tegelema teie reklaamiga?

Tere kallis külastaja!
Minu nimi on Roland ja ma olen Google Ads reklaami spetsialist ja turundaja. Ja just mina olen esimene inimene, kes vastab teie telefoni kõnele, kirjale või lepib teiega kokku kohtumise aja. Ainult peale seda määran teile kontohalduri või hoopis hakkan tegelema teie kontoga ise.

Google Ads reklaam teenused

Juhul kui te ei tea, kas Google Ads reklaam teile sobib, siis võtke julgelt meiega ühendust ja räägime sellest lähemalt, ning koos leiame teile õige lahenduse.

Loe lähemalt teenusest

OLEME SERTIFITSEERITUD GOOGLE PARTNER

Google partneristaatus tähendab, et oleme üles näidanud oskusi ja oskusteadmisi AdWordsi alal, oleme täitnud Google’i kulunõuded, saavutanud oma agentuuri ja klientide käibekasvu eesmärgid ning säilitanud ja kasvatanud oma kliendibaasi. Kontrolli seda Google lehelt ise. Link

Saada päring

Kui palju maksab Google reklaam?

Enim populaarsem tasustamise viis on tasu klikki eest. Maksate ainult siis kui külastaja klikkib teie reklaamile. 

Iga märksõna maksab erinevat hinda. Kõik oleneb paljudest faktoritest nagu, lehe kvaliteet, kuulutuse kvaliteet, maksimaalne klikki hind, konkurentidest, reklaami sihtimisest jpm.

Meie teenuse tasu

Meie hinnad algavad al. 100€. Hind oleneb tehtavast töömahust. Tavaliselt jagunevad hinnad kaheks. Esimene seadistamise ja igakune haldustasu.

Meie hinnad pole kindlalt kõige soodsamad, kuid ka mitte kõige kallimad! 

Reklaami sihtimine

Reklaami saab sihtida märksõnade abil, soo, vanuse, asukoha, huvide, teemade järgi. Lisaks saab reklaami näidata konkreetsetel lehtedel või Youtube kanalites.