KODULEHE TEGEMINE KAVANDIL?

Kodulehe tegemisviise on erinevaid. Selles blogis soovime teile tutvustada üht soodsaimat viisi. Räägime WordPressi kavanditest, millega me töötame.

 

Mis tähendab teha koduleht kavandi alusel?

See tähendab 1000+ või isegi rohkem erinevat kodulehe kavandit, mis on juba valmis ilusa disainiga, mille ülesehitust saab muuta. Need kavandid just teid ootavadki – et millal neid vastavalt teie soovidele üles ehitatakse. Head kavandid on muidugi tasulised ja neid peab valima vastavalt vajadustele. Hinnavahemik on neil kuskil 30–60 euro vahel. Samas hinnas on ka internetipoe toega kavandid.

 

Mis piirangud on kavandil tehtud kodulehel?

Tavaliselt on kavanditel olemas piirid – mida saab teha ja mida ei saa. 80% juhtumitel on siiski kõik võimalik, kuna WordPressi süsteemil on suur valik erinevaid pluginaid, mis lisavad kodulehele erinevaid funktsionaalsuseid. Piirid seisnevad rohkem disainis ehk päise ja jaluse välimuses. Unustada ei tohiks ka disainelemente, ikoone, üleminekud jne. Kui me räägime ettevõtte kodulehest, siis peaaegu kõik kavandid on kvaliteetselt tehtud, samuti ka mobiilsed vaated, päised ja jalused.

Kõige tähtsam on läbimõeldud lehe ülesehitus ehk struktuur.

  • Kui kiiresti külastaja leiab temale vajaliku info?
  • Kas leht on hästi loetav nutiseadmetes?
  • Kas leht laadib end kiiresti üles? Just neid asju peab jälgima.

    Kõige olulisem kodulehel on külastaja kasutusmugavus.

Kas kodulehe loomine kavandil sobib kõigile?

See lahendus ei sobi kõigile, kuna iga kodulehe lahendus on erinev. Näiteks, kui ettevõte on suurem ja tal on enda brändbook ehk stiiliraamat, siis lehe loomine kavandil on keeruline, kuna koduleht peab vastama kindlale disainile.

 

Kui palju maksab kodulehe loomine kavandil?

Hinnad varieeruvad olenevalt lehe mahukusest ja keerukusest. Nagu eelnevalt rääkisin, siis lehed võivad olla väga erinevad. Ühel kodulehel võib olla üle 100 erineva sisulehe, üle 20 erineva keele, erinevad animatsioonid, kontaktvormid, popup-id, kalkulaatorid jne. Täpsema hinna info saamiseks võtke meiega ühendust.

 

Ma pole kindel, kas see lahendus sobib mulle?

Konsultatsiooni eest me eraldi raha ei võta. Esialgu räägime teie vajadustest ja alles siis, kui on selge, mida teie soovite, pakume välja teile sobiva lahenduse koos hinnapakkumisega. Tavaliselt kõik kiirustavad ja tahavad saada hinnapakkumise kohe, aga kodulehe tegemine ei ole pükste ostmine Kaubamajast. Ligikaudse hinnapakkumise võime muidugi teha.

Seega võtke meiega ühendust! Räägime asjast! Meie eesmärk on valmistada teile kasu toov koduleht või internetipood, mitte küsida iga liigutuse eest lisatasu!

Alati hinna sees:

  • ühendamine Google Analyticsi kontoga
  • indekseerimine Google’i otsingumootoris
  • tasuta juhised, kuidas olla paremini nähtav Google’i otsingumootoris
  • saate Adwordsi reklaami esimese seadistamise poole soodsamalt!
  • jpm


Autor: Roland Oskar,

Google Ads spetsialist, turundaja, ettevõtja.