Katreen handmade accesories

Projekti kohta

Bränd Katreen loodi 2014 aastal ja on pühendunud naistele mõeldud ainulaadsete lilleehete loomisele.

“Meie eesmärk on rõhutada iga naise individuaalsust ja sisemist ilu läbi eksklusiivsete ehetega, mis on inspireeritud loodusest ja käsitsi tehtud tööst. Iga toode meie valikus on kunstiteos, loodud armastuse ja detailidele pühendumisega, et anda selle omanikule eriline tunne unikaalsusest ja stiilist.”

Online-kohaloleku laiendamise raames töötati välja disain elektroonilisele poele, mis peegeldab samu väärtusi ja lähenemist ainulaadsusele. Eesmärk on luua kasutajaliides, mis ei ole mitte ainult kasutajasõbralik, vaid ka inspireerib kliente oma visuaalse kujunduse ja disaini ainulaadsusega, mis on täidetud brändi soojuse ja individuaalsusega.

Eesmärk

Eesmärk on luua kasutajaliides, mis ei ole mitte ainult kasutajasõbralik, vaid ka inspireerib kliente oma visuaalse kujunduse ja disaini ainulaadsusega, mis on täidetud brändi soojuse ja individuaalsusega.

Protsess

Tehti põhjalik konkurentsivõimeline ja visuaalne analüüs kohalikest ja üldistest turgudest, et süvendatult mõista praeguseid trende ja kasutajate vajadusi. Veebisaidi disain arendati välja Figma’s, mis võimaldas visualiseerida ja testida erinevaid kontseptsioone enne nende rakendamist. Kõik leheküljed, tellimis- ja ostuvormid, samuti nende adapteeritud versioonid erinevatele seadmetele, sealhulgas mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele, olid kavandatud. See lähenemine tagab, et kasutajakogemus on kõrgeimal tasemel, sõltumata saidile juurdepääsu viisist.

Tulemus

Tulemuseks on stiilne, modernne, unikaalne disain külmas, range värvigammas, mis peegeldab kaasaegseid trende ja rõhutab brändi ainulaadsust. Disain on loodud silmas pidades kasutajamugavust ja intuitiivset navigatsiooni, pakkudes külastajatele meeldejäävat kasutuskogemust. Iga detail on hoolikalt läbimõeldud, et tagada maksimaalne funktsionaalsus samal ajal visuaalset esteetikat esile tõstes.

Ülevaade

See on nii esteetiline, mulle väga meeldib. Jah, sul õnnestus peegeldada minu stiili, väga 👌

KATERINA O.
Katreen Accesories

Desktop

/Main page animation

Desktop

/Main page Ui / UX

Desktop

/About page Ui / UX

Desktop

/shop page Ui / UX

Desktop

/Orchid page Ui / UX

Desktop

/Categories page Ui / UX

Desktop

/cart animation

Mobile

/01

/02

/03

Thanks for watching

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

SAADA PÄRING

Me ei töötle Teie kontaktandmeid ühelgi muul eesmärgil peale päringule vastamise.

KES VÕTAB TEIEGA ÜHENDUST?

Peale kontaktvormi ärasaatmist võtab Teiega ühendust üks meie turundajatest, kes täpsustab teie reklaami soovid ja teeb vastava hinnapakkumise.

Roland Oskar   
Turundaja / Tehniline osakond

Kelli Süld 
Sotsiaalmedia osakonna juht

PS. Kui on midagi jäänud ebaselgeks, võtke meiega ühendust!

Reg kood: 14113989

info@geeks.ee
+372 5862 9988

Tallinn, Mustamäe tee 44/1,
korpus C, 4 korrus.

Maja ees saab tasuta parkida kuni 3 tundi, kasutades parkimiskella.

LIITU UUDISKIRJAGA

Saadame värskeid uudiseid ning jagame sulle kasulikke turunduse- ja internetireklaami-teemalisi nõuandeid

Copyright 2017 – 2024 © GEEKS