+372 5862 9988

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Google Adwords?

AdWords on reklaamiplatvorm, mille abil saab Google'i otsingusüsteemis ja Google'i partnerlehtedel kuulutusi näidata. AdWordsi reklaami tuntakse ka kui klikipõhist reklaami (CPC).

Mis on veebianalüütika?

Veebianalüütika eesmärk on analüüsida külastajate tegevust teie lehel ja vastavalt statistikale parandada veebilehe tulemust kasutajasõbralikumaks ja eesmärgipärasemaks. Tänu analüütikale saab kohe aru, kas koduleht täidab enda ülesannet või mitte.

Mis on maandumisleht?

Maandumislehte (tuntud ka kui sihtleht, kampaanialeht, reklaamleht või landingpage) on tavaliselt üheleheline leht, millel on konkreetne ülesanne suunata külastaja mingisugusele tegevusele. Tavaliselt on see teenuse või kauba müük või kontaktide kogumine.

Kas meie tööd sisaldavad SEO teenust?

Tavaliselt kõik meie tööd sisaldavad sisest SEO-d. Õigesti ülesehitatud struktuur ja sissekirjutatud meta tagid annavad alustavale lehele hea alguse. Meie liigitame SEO-d kahte gruppi, siseseks ja väliseks SEO-ks. Lugeda SEO kohta saab tulevikus meie blogis.

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

Kodulehe hind võib olla erinev, kuna visuaalse pildi taga võib olla palju erivaid siseseid tehnoloogiaid. Mooduseid on palju ja erinevaid, iga ühele üks ja sama lahendus ei sobi. Meie hinnad algavad al. 500 eur. Täpsema hinna saamiseks võtke meiega ühendust.

Kas meie teeme reklaami ka sotsiaalmeedias?

Jah meie teeme reklaami facebook-is ja instagramis, kuid antud reklaam ei sobi kõikide jaoks. Meie kasutame sotsiaalmeedia kanaleid reklaami täiendamiseks, näiteks retargetingu jaoks.